Limanbet Hesap Kapatma İşlemleri Nasıl Yapılır?

yeni-giris-adresi-min

Limanbet’e üye olan herkes, dilediği zaman üyelik iptali ve hesap kapatma hakkına sahiptir. Limanbet hesap kapatma işlemleri oldukça basittir. Üyelik iptali için, Limanbet Müşteri Hizmetleri birimine talebinizi iletmeniz yeterlidir. Bunun için [email protected] Müşteri Destek adresine bir e-posta göndererek üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Canlı Destek hattına talebinizi iletmeniz durumunda da, hesap kapatma işlemleri ilgili birim tarafından incelenir ve hesabınız kalıcı olarak silinir.

Limanbet Hangi Durumlarda Hesap Kapatır?

Kimi durumlarda, üyenin talebi dışında, belli kurallara uyulmadığı gerekçesiyle, Limanbet da hesap kapatabilir. Limanbet hesap kapatma nedenleri, sitenin ana sayfasında bulabileceğiniz ‘kurallar’ bölümünde belirtilmiştir. Limanbet’in, şu durumlarda kullanıcının üyeliğini sona erdirme hakkı vardır: 18 yaşından küçük olmak; kimlik bilgilerinin eksik ya da yanlış verilmesi; birden fazla hesap açmış olmak; üyenin hesabının 30 ay boyunca hiç kullanmaması; sitenin sahtekarlık sitenin kullanılması, Limanbet personeline karşı hakaret içeren, küfür, müstehcen, ırkçı, cinsiyet ayrımcılığı, ayrımcılık veya başka şekillerde saldırgan olan bir dil kullanmak. Bu durumlardan herhangi birinin gerçekleşmesi halinde, Limanbet, herhangi bir uyarıda bulunmadan hesap kapatabilir.

Limanbet Hesap Silmede Dikkat Edilecekler

Limanbet hesap silme sürecinde, bazı ayrıntılara dikkat edilmelidir. Hesabın ‘süreli’ mi, yoksa ‘süresiz’ mi olacağına karar vermelisiniz. Bahis sitesi hesap süresiz kapatma talebinde bulunursanız, sonradan hesabınızı yeniden aktive etmeniz mümkün olmayacaktır. Hesap kapatma işleminden önce, hesabınızda para varsa çekmelisiniz; aksi durumda, hesap kapandıktan sonra paranızı alabilmek için masraf ödemek zorunda kalırsınız. Limanbet hesap kapatma hesabınızdaki bonusları siler, bu nedenle hesabınızı kapatmadan önce bonuslarınızı kontrol edin. Limanbet hesap kapatma talebini ilettiğiniz Müşteri Hizmetleri birimi, bu süreçte takıldığınız her konuda size yardımcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*